| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Božeeee, chudina malá, to muselo být strašnýýý~n~~6~. Holky nevím co je to dnes za den, ale tolik špatných zpráv... Na FB katastrofa. Dnes jedné holčičce (od známé) diagnostikovali autismus, druhá psala, že malá musí na operaci, že se jí udělala v očku bulka v lednu a má to škaredý, tak má strach co to bude.... No mě je už dnes blbě fakt~n~~n~~n~.

Janet, tak to má Viki asi jak Maruška. Ničím jiným to asi nebude, je pod dohledem a přesně jak si to tu psala mi i sestřička říkala, prý to není žádná hrůza, že to děti mívají... Takže jsou na tom s Maruškou stejně~6~~6~. Ale ona si toho ve školce nevšimla, ale to proto, že když ty očka rozcvičí, tak asi dvojitě chvíli nevidí, ale jak to pak doma fláká tak asi jo. Já nevěděla, že Maruška vidí dvojitě a taky do dálky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.