| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, moje zážitky z 2. porodu jsou právě z Kolína. A i když vybavení je špičkové, moc se mi k nim znovu nechce. Ale možná jsem fakt natrefila na blbou směnu. Resp. většina sester byla milých a i dětský doktor byl fajn. Jenže 3. den se vyměnili, za doktora přišla doktorka, která nás sjížděla neustále na 3 doby a s ní sestra jak z vězeňský služby. Dostávala jsem rady typu "Dítě musíte koupat denně. Koukejte ho slunit, chcete snad, abysme ho ozařovali? Kojte, všichni musí kojit. Nejde vám to? Tak to děláte blbě. Jak to, že není svlečenej na vizitu? On spí? Vzbudit."

Pomohlo, že jsem začla bulet a vyřvala tam na ně všechnu nespokojenost. sestra se přišla omluvit, já dostala nálepku hysterky a druhý den šla domů, aniž by mě doktorka znovu viděla.

No jo, já jsem asi fakt poznamenaná ~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.