| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Magráto,
nejsi náročný pacient, máš téměř stejné požadavky jako já. Co se týká chození, problém nebyl ani v jedné ze dvou velkých pražských porodnic, monitor chvilku v leže jsem přežila. Poprvé velmi aktivně nabízeli různé polohy, na sále byla klasická postel i porodní stolička, ale pro mě byla koza nejpohodlnější. Po druhé jsem šla doborvolně rovnou na kozu, ale myslím, že by nebyl problém ani s jinou polohou. Nejvíc mi vadilo časté vyšetřování, ale společně s manželem jsme dokázáli odmítnout. Teď už to uvedu do porodního plánu s vykřičníkem. Problém byl s mimi po porodu. Poprvé šlo na ohřívání, ale "vyžebrala" jsem ho asi po hodině. Po druhé bylo s námi na porodním sále asi čtyři hodiny, protože nikde nebyla volná postel. Pak jsem se se šla "vyspat" na čekatelský pokoj a mimi muselo k sestřičkám. Po asi hodince jsem šla za ním kojit a mohla jsem tam být jak dlouho jsem chtěla, seestřička byla zlatá. Bylo hrozně krásené chovat svoje mimi a pozorovat sestřičku, jak pracuje s ostatními. Pak se uvolnilo místo na šestinedělí a už jsme zůstali spolu. Teď jsou mé požadavky stejné jako tvoje, jen v porodnici bych klidně zůstala déle. Mám ale termín 31.8. a nejstarší půjde poprvé do školy, tak bych jí tam ráda odvedla :-) Tak doufám, že se to nějak zadaří. Myslím, že při troše štěstí a přiměřené asertivitě to zvládnou i ty pražské (tedy nevím jen s tím brzkým odchodem). A pokud budu mít smůlu, tak se svět nezboří.
Myslím, že žádné porodnice u nás ti to co chceš stopro nezaručí. Ale pokud jim svoje přání slušně a jasně vysvětlíš, připravíš porodní plán, třeba vyslechneš bez emocí i jejich názor, máš slušnou pravděpodobnost, že se zadaří. Jen ten odchod brzy bych asi probrala předem s vedením. Já to budu v pátek konzultovat se svým (známým) doktorem, jak se tam na to tváří.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.