| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, jj jsem tam docela oblíbená a to myslím bez nadsázky. Šéfka mě chce zaměstnat, ale jaksi vedení zatím nebere, jinak mi říkala, že by mě vzala okamžitě a mluvila jsem s manažerem a ten říkal, že za ním už asi 5x šéfka byla, jestli by nebylo pro mě místo. To jsem ani nevěděla. Ale místo zatím není.

Martí jj peněz je fakt málo. Ale aspoň to pokryje náklady na byt zbytek nás živý manža. Já se práce nebojím a ani nestraním, klidně bych šla. Zatím na zkrácený a pak plný s tím, že by manža musel změnit práci. Páč s těma směnama co bych měla bych to sama s dětma nezvládla. A holky některé se vypracovali. Třeba začaly s doplňováním zboží a ted jsou z nich manažerky a berou super peníze a to jsou třeba některý jen vyučený. Ani maturu nemají.... Třeba bych se taky vypracovala časem....

Mochi, myslíme na vás a dávej nám vědět jak Lucinka snáší ty neštovice. Už ted píšeš, že to není nic moc.... Tak snad to bude dobrý. Vikča mi teda teplotovala asi 4 nebo 5 dní. Měla mezi 38-39teploty.

Dnes jsme byly hned ráno s vikčou v nefro poradně před velkým utz v Olmiku, který nás čeká v úterý. Mám z toho fakt nervy, snad to bude všechno v pořádku.... Bojím bojím. Mám na Olmik šílený vzpomínky, prošly jsme si tam s malou peklem, nechtěla bych to vrátit a proto to na mě působí dost blbě na psychiku. manža si vzal volno a jede taky, já bych to asi neustála.... Toto nedám.

Pak jsem vezla vikču do školky, mají vizitu. Přijeli jsme později, ale paní učitelka na nás čekala je hodná. Tak si jí převzala a jela s ní dolů na svačinku. Potkala jsem jak jsem odcházela sestřičku a tak se ptala, jestli nechci jít na tu vizitu s malou, ale já řekla že nee. Minule jsem je strašně zdržovala, pořád jsem se dr. na všechno ptala a to jsem nechtěla, přeci jen musí vyšetřit 20 dětí což není žádná sranda. Ale ted jsem u mamky dnes mám volno, a půjdu si pro malou po obědě, tak jsem domluvená se sestřičkou, že mi jen řekne, jak to dopadlo. Zítra a celý víkend jsem v práci, mám 9tky a v neděli myslím dokonce 10tku směnu....

A už nevím co jsem chtěla. Fotečky dávám na fB tak se jukněte. Janet už jukla~6~~R^~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.