ne nikdy nemodrala ma zachvaty kašle ale nemodra an nesipe nic kdysi ja vim ale dokrot mi dal co na noc co na den co na zuby atd a nam to cuprum pomaha jak je kašle jakš takčš nekdy ne a nekdy jo ohlend ete noci myslim ano mněli sjem leky na imunitu asi jich bylo 5 ale pak sjem dostali ten zapal plic tak sjem přestali
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.