| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leonie~x~~x~~~;((
Mochi, chůdě Lucinka, já jsem neštovice taky tak jak popisuješ, naprosto všude:-( naštěstí Sára to měla méně. Už je jí trošku lépe? Docela dobré mi přišlo večer vykoupat ve vodě s pár zrníčkama hypermanganu, dle mého dříve zaschly.
Janet, teda nic moc ten Marušky prstík, auauau... i přesto co jí to způsobilo se je kouše dále?
S dvojitým viděním... mě bylo řečeno že Sára vidí dvojitě-nespojitý obraz obou očí, protože má právě tu oční úchylku nad 10stupňů, do té doby mozek dokáže obraz spojit, ale od 10stupňů už ne... ale vy jste se tady bavily o něčem jiném tak to asi nebude to stejné.
Jinak ve včera na gyndě ok, myslím že vůbec žádnou újmu neutrpěla bo na ni dr. ani nešáhla jen se dívala tím mikroskopem nebo co to je. Canesten máme vysadit, infekci tam žádná není, pokud byla tak už je vyléčena. Dala mi Imazol plus a máme od toho odvádět pozornost.. vůbec žádné umývání po čurání (samo jen utřít) ani speciál hygiena a nebavit se o tom, prostě kolem toho nedělat vědu a že jak rychle začla tak tak rychle přestane... no to sem teda zvědavá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.