Hodně už bylo řečeno. Já sama jsme na dceru mluvila normálně a hodně (opravdu hodně) jsme četli a čteme doteď. Začala mluvit ve 13m. v 18 celé věty. Nikdy mi z pusy nevyšlo ham, jdeme ee, nebo bumbat. Papat používám. Vždycky jsme to nazývala jak se to opravdu jmenuje. Ne cíleně ale přirozeně. Přiznám se že slovo pít mi i připadá jednodušší než chceš "bumbat"? Zdrobněliny používám u věcí typu stromeček, jak tu někdo psal, jsi šikulka a tak. Jednou jsem kamarádku slyšela jak říká své dceři jdeme dělat čityčity - mělo to znamenat číst. No koukala jsme jak blázen.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.