| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hani, já nastoupila do nové firmy s dětmi 2,5 a 5 let. Musím říct, že jsem se do práce těšila, jsem vš, jazyky umím, práce mě vždycky bavila a tahle nová "super" práce (a super podmínky) byla fakt terno. Taky jsem ekonom.
Brzo mě přešel smích. Nestíhala jsem ani v práci, ani doma - běžela jsem dříve domu, abych stihla alespoň trochu děti, což mi moje nové kolegyně dávaly náležitě "sežrat". Byl to téměř dva roky trvající stresy, ze kterých se mi nedařilo vymanit - já to přece nevzdám, že? Vždycky jsem byla "ledoborec", a vzdávání není v mým slovníku. Bylo to pro mě pekelný období, všude napůl, unavená, pořád jsem před sebou něco tlačila, šéfová ambiciózní třicítka s nulovejma životníma zkušenostma, doma rozestavěnej barák, snaživej a pak i nervózní manžel, děti a domácnost občas... A pak jsem otěhotněla. Nějak jsem to doklepala a s novým mimčem se zastavila. A oddechla si.
Za mě - já už bych do tohohle tempa nešla. Teď mám roční mimčo, nabídli mi práci na 0,2 úvazku z domova (mám novou šéfovou a ta je skvělá) a já si fakt užívam. Absolutně nevim, co bude, ale vim jedno - nebudu dělat s mrňatama na plněj úvazek (pokud nebudu "chcípat" hlady, což snad nebudu). A taky jakmile bude stresující a ambiciózní šéfová, řeknu si: tohle neni pro mě, ať se stresujou jiní a budu se snažit najít něco jinýho.
Tzn. já bych na tvém místě zkusila menší úvazek a hlavně si promluvit v práci se šéfama a když nic nezabere, tak vydržet a pomaloučku si hledat něco míň stresovýho. Asi nejhorší si bude přiznat (u mě to tak bylo), že tohle nechci a nebudu zvládat a podle toho jednat. Udělej si priority a hlavně když nejde o život, jde o h.... Nejdůležitější jsi ty a rodina.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.