| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem to tady zase nějak zběžně procházela, ale celé se to nedá:) už je tu toho hodně:)

Pořád mě zaráží některé názory lidí tady, prostě nějaké věty vytržené z kontextu, pár vět co si někdo zapamatoval někde z informací islámu mixované z večerními zprávami na Nově.
Ano existují extremisté - muslimští, křesťanští, židovští.. To ale není můj problém, co já mám komu vysvětlovat, co se nějakýmu pošukovi honí v hlavě??

Islám je mírové náboženství.. pokud se vám nelíbí nějaká pasáž, prostodujte si jí, přečtěte si nějaký hadith, promluvte si klidně z někým s českých mešit..

několikrát jsem tady viděla názor, že žena nemá nárok po rozvodu na děti - to je o domluvě, ono je taky hodně takových, co ty děti dooprvady ani nechce.. ale takových žen je hodně i mezi nemuslimy, že? a je hodně takových mezi nemuslimy, co bývalé ženě unesli děti někam do zahraničí, ani to nebyli muslimští muži.. chápe to někdo??

A co pořád máte s tím, že muslimky jen musí sedět doma a míchat polívku?? ano některé tak žijí, ale ono jim to třeba vyhovuje, starat se o děti, manžela, děti apod.. a manžel se o ní musí postarat.. kolik českých žen by třeba taky chtělo zůstat doma, ale když to řekně chlapovi tak na ni čučí jak husa do flašky.. hodně muslimek co znám, mají vysoké školy, dobré práce.. některé jsou doma s dětmi.. a to samé vidím i u nemuslimek.. ale u nemuslimky, která sedí doma a nechá se živit od manžela, nad tím se nikdo nepozastaví.. jakmile je to ale muslimka, hned je to útisk.. no není to vtipný?

Já sama jsem vdaná. Pracuji, protože chci.. Pokud bucu chít jednou přestat, přestanu.. Manžel mě podpoří tak i tak.. On je to totiž normální člověk.. Je věřící ale upřímně, není to nějaký psychopat z novin Blesku..

Prostě by bylo dobrý přestat brát tyhle příklady a podívat se na to jako celek.. Já taky neříkám, že všichni češi jsou alkohoholici a že chlapi neandrtálci co neumí jednat se ženami.. btw.. češi nejsou muslimové povětšinou a kolik z nich si ještě teď myslí, že ženská patří ke sporáku a má držet hubu.. to nemusíme hledat chyby v Islámu, můžeme klidně začít v čr... a kolik českých žen bylo vystaveno násilí od partnera, ani to nebyl muslim, že.. a kolik žen opustí chlap klidně ještě před narozením dítětě a k alimentům se nemá..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.