| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Našla jsem na ihned článek, který popisuje, že podle nového zákona o specifických zdravotních službách se nebudou moci patnáctileté dívky samy rozhodnout, zda v případě těhotenství půjdou na potrat nebo ne, ale bude záležet na tom, co chtějí jejich rodiče.

Celý článek tady: http://domaci.ihned.cz/c1-51610480-v-15-letech-na-potrat-rozhodnou-rodice-bez-ohledu-na-nazor-divky

Přijde mi to jako špatnej vtip. To jako budou rodiče násilím rvát nechtěně/chtěně otěhotnivší patnáctku na sál na kyretáž nebo naopak ji budou nutit dítě donosit?
Jak to bude vypadat v praxi?
Rozhodly byste v takovém případě i proti vůli svojí dcery? Dovedete si představit, jak nějaký ženský násilím proti její vůli rvou z těla dítě a zabíjejí ho, jenom proto že jí bude šestnáct až za měsíc?
Nebo naopak ji nutěj nosit devět měsíců v těle dítě, který nenávidí a nechce jenom proto, že jí bude šestnáct až za měsíc?

Jsem z toho konsternovaná. Mám pocit, že je to zas další krok do pekla.:-(

(omlouvám se Zodpovědné Osobě, pokud jsem téma založila a už tu je, nebo ho špatně pojmenovala, nebo špatně ocitovala zdroj nebo ho špatně zařadila nebo je špatně vůbec všechno. FAKT jsem se snažila~3~)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.