| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tady řešíte finance svých dětí jako by to byli nějací paraziti, táta mi i jako dospělé studentce peníze na hory a výlety a cestování dával, ne, že by platil vše, ale přispíval mi na to, navíc nad svou povinnost, když jsem se odstěhoval, přispěl mi na byt, nemusel, já si toho moc ale vážím, že mi pomohl postavit se na vlastní nohy. Nebral to vocaď pocaď a chápal cestování (ne zrovna masáže v alpách, ale třeba baťůžkaření v Číne) jako součást mého vzdělání. A taky mi platil, když jsem přestoupila na jinou školu, kdyby řekl, že se kvůli tomu chce se mnou soudit, jdu do vrtule, co mě nesnáší nebo co? Samozřejmě jsem mu nad míru vděčná a uvnitř cítím, že to moc moc dlužím našim dětem. A že jednou s jejich výškou budu mít ten rok navíc trpělivost a že jim dám příspěvek na cestu na Aljašku. A doufám, že mi dají hodně vnoučátek a jim spoustu lásky a podporu, i finanční. Ne, aby je vydržovali do třiceti, ale příspěvek na koníčky i do těch 26 mi přijdou menší zlo, než jim každodenně vařit, prát fusekle ebo jim naopak říct, taky máš výživné a zbytek si sežeň dle svého, nezajímá mne, že na medicíně nestíháš brigády.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.