| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Mila Dano, neda mi to neodpovedet Vam, protoze kdyz ctu Vasi vlastni charakteristiku, je to stejne, jako bych se popisovala. Pokousime se s manzelem o mimino jiz pres 3 roky (je mi jeste o nejaky ten rok vic nez Vam) a prvotni diagnoza byl prave zvyseny prolaktin. V soucasne dobe jiz chodime do centra asistovane reprodukce a doufame v uspech. Proto ovsem nepisu.
Chci poradit ohledne tablet. Zprvu jsem take "vyfasovala" Mysalfon, ale bylo mi po nem zle od zaludku. Proto jsem po par mesicich pozadala o zmenu, ziskala Clostilbegyt (pokud se nemylim), ale problemy s nevolnosti pretrvavaly. Teprve po dvou letech jsem se dozvedela, ze existuje jeste dalsi - lec podstatne drazsi - pripravek a celkem uspesne jsem hladinu prolaktinu snizila lekem, ktery se jmenuje Dostinex. Jak jsem jiz napsala, je to lek docela drahy (pojistovna ovsem podstatnou cast hradi), ale po nem me konecne presly vsechny zaludecni nevolnosti a jeste to byla uspesna lecba.
Pisu to vse proto, abyste neklesala na mysli a s pripadnymi nevolnostmi pozadala lekare o zmenu leku!!Je to mozne!
Preji hodne uspechu - neklesat na mysli a doufat!
Kristyna

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.