| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
díky za názory.
Chlapa chci mít doma, protože je mi smutno. Zažila jsem život ve dvou i sama a život ve dvou se mi jeví jednoznačně jako lepší. Každý to má jinak.
Poslední měsíc chodím s oběma. Je to děsný. Neužiju si ani jednoho, mám černé svědomí, o nedostatku času nemluvě.

S Horácem to vypadá, že nenajdeme cestu, jak spolu žít. Horác mi nabízí život s dětmi u něj doma, tedy vedle domu jeho manželky. To nechci v žádném případě, vadilo by to mně a určitě ani ona by z toho nebyla nadšená. S ním by připadal v úvahu život tak, jak ho máme teď, jenom víc oficiálně. Tedy: chodila bych do hospody, kde by byli Horácovi přátelé, ale taky jeho manželka. To nechci. Nevím, jestli bych ho chtěla představit rodičům: "Maminko, tatínku, to je můj přítel. Je sice ženatý, ale ve skutečnosti chodíme spolu. Chodí často do domu ke svojí manželce, protože se stará o děti, které tam žijí, ale v podstatě miluje mě....~d~ Líbí se mi, že nechce děti opustit a stará se o ně. Vozí je na kroužky, píše s nimi úkoly, kupuje dárky, platí drahou školu... Chci, aby to dělal dál, alespoň vidím, že nejsou všichni chlapi jako můj bývalý muž. Na druhou stranu bych chtěla mít partnera doma a to nejde skloubit.

Michal je moc milej, podobné povahy jako já. Nepotřebuje neustále nějakou akci. Dovede ležet večer na gauči a koukat na film bez pocitu promarněného času jako já. Je hodně šikovný. Moc hezky hladí a líbá. Stará se o mě, což si fakt užívám, protože mi to moc chybí. S ním bych měla klidný pohodový příjemný život. Práce na domě a v zahradě dělá rád, rozumí technice. Má rád zvířata. S čím má potíže, jsou peníze. Jeho plat není nijak malý, ale díky velkým výdajům na děti, splátku za auto, nájem,... mu zbývá sotva na živobytí. Mám špatnej pocit a on také, když spolu jedeme na výlet a já mu musím v hospodě zaplatit klobásu, protože je tři dny před výplatou a on už fakt nemá... Netrvám na tom, že chlap musí být bohatý. Ale zase trvám na tom, že musí uživit alespoň sám sebe.

Každý z nich má své kladné vlastnosti i ty, co mě štvou. Já je určitě v něčem štvu taky....
Mám to ale starosti, co...~:-D
Zahradka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.