| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak mě tady máte- jsem příklad toho , kam vede žárlení staršího sourozence na ty mladší a necitliví přístup rodičů. Mě se stala v 5.letech taková tragická věc, že se do naší rodiny narodili dvojčata kluci (otec je fotbalista). S dvojčaty přijela z porodnice i hysterická a udřená matka. A vyměnili se i příbuzní. A mě zkončilo dětství. Od té doby na mě matka začala křičet a fackovat mě. Otec mě začal řezat měchačkou (z toho důvodu klasické měchačky doma nemam) za to že jsem zakašlala a jeho chlapečky vzbudila. Na své dětství vzpomínám s nenávistí a se vztekem. Svou rodinu nenávidím a nestýkám se s nimi(stejně jsem jim vždy zkazila vílet nebo vánoce tím, že jsem se nějak projevila. Už jen věta: Těším se na ... byla hned zaražena.)

Teď mám krásnou dcerku, je moc hodná. Vnitřně bych chtěla další dítě. Jenže rozum mi říká, že jí tim zkazim dětství. A jak bych třeba mohla mít to druhé dítě ráda, když když bych si představila, že to je můj sourozenec, tak nevím. Jestli máte zkušenost vy nejstarší ze sourozenců. Jak jste se chovali k mladším dětem a těm starším. Vynahrazovali jste jim svoje dětství nebo jste šli přez kopírák a starší se stalo přítěží rodiny?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.