| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jsem ze tří, ten druhý konec nejmladší
s bráchama jsme se řezali a hádali pomalu co den, v jednom pokoji jsme byli do mých 21 let, kdy jsem už byla těhotná a odstěhovala se k manželovi.

Máme se ale moc rádi..
nejstarší bratr bydlí u rodičů, prostřední má tři kluky se třema ženama - bohužel, ale s poslední manželkou stále je a dokonce mají v péči syna z druhého manželství.

Já sama mám děti tři - větší věkový rozestup.. nejstaršímu bude 9, holčičce jsou 4 a kousek a mimčo bude mít za chvíli rok.

Ze začátku měl nejstarší pocit který v sobě asi měsíc tutlal, že mám nejradši mimi.. čekala jsem to spíš od prostřední, ale ona si o tu pozornost když ji potřebuje umí prostě říct..
tak jsme si to s nejstarším vysvětlili - už předtím měl hodně aktivit sám jen se mnou a s manželem, ale tak nějak si to neuměl v té hlavičce přebrat. A teď jsme spokojení všichni, nikoho neodsouváme na druhou kolej, ikdyž s mimčem je to náročné, je to turbomyška.. ale děláme prostě aktivity pro starší, aby se zabavily a malej je buď v kočáře, nebo v šátku, dle potřeby.

je to o tobě, pokud tydle pocity máš i jako dospělá, asi bych našla dobrého psychologa a poradila se, někdy udělá dobře, když člověk vidí na věc očima někoho jiného.

Já v dětství sem si kolikrát říkala, že bráchu toho nejstaršího nenávidím.. a teď se máme moc rádi, on zbožňuje naše děti, ač jsou miniálné mírně řečeno hodně svérázné a já zase ráda jezdím k rodičům, proto že vím, že on tam je :D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.