| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jednak jsem nejstarší dcera, taky jsem furt "měla mít rozum", nejmladšího měla stále na krku atd. do 30let jsme se nenáviděli (ted jsem tááááák ráda, že své bratry mám!!!)...takže hrozně řeším, mám li dceři udělat křivdu ve formě mladšího sourozence. Dcera byla navíc celkem náročné děcko, jak jsem ji dala z ruky, brečela, vyžadovala permanentní pozornost. Opravdu 17hodin nepřetržitý pobyt v náručí. Takový přepych jsem si jako stará prvorodička mohla dovolit, ovšem nedokážu si další dítě se stejnými potřebamipředstavit.
Osobně mám ještě obavu z vlastních osobnostních kvalit: jsem vlk samotář, s jedním dítětem ještě dost času na svou samotu urvu, se dvěma logicky těžko, navíc vím, že pokud má potřeba samoty není saturována, jsem velmi nervozní k okolí, alias i na dítě ne optimálně přívětivá. Přesto bych asi další dítě ráda. Ale bojím se, abych tím dceři neudělala ze života peklo.
V podstatě mít k ruce aupair, kuchařku a hospodyni, měla bych těch dětí 6:-). Nic z toho samozřejmě nehrozí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.