| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak přidám taky svůj názor:

vztahy mezi sourozenci nejsou o výchově, nejsou o věkovým rozdílu...dospěla jsem k názoru, že tyhle vztahy jsou prostě NEOVNIVNITELNÉ - a to ničím!!

Mám o 2 roky staršího bráchu - celé dětství i ještě v relativně minulé době (tak před 6 lety) to byl ten nejlepší parťák, kterého by sestra mohla mít - fajn brácha, který vždycky ochraňoval mladší ségru, hrozně moc mi pomohl s matikou na SŠ, chodili jsme spolu do kina, poslouchali stejnou hudbu atd. atd....mohla bych pokračovat ještě hodně dlouho o jeho přednostech a zážitcích, ještě když jsem se vdala, pokračoval v podobném duchu náš vztah dál...

JENOMŽE - to nikdo z nás netušil, koho jednou do rodiny přivede....

Zkrátím to:
- ženil se 10 let po mojí svatbě
- švagrová je namyšlená hysterka, která si jede po svým a byla schopná bráchu natolik ovlivnit, že brácha už kvůli ní doslova obětoval sestru (čili kvůli ní se nestýkáme - neviděla jsem bráchu asi 3 roky) + svoje dlouholeté výborné kamarády (řadu z nich znám i já - byla to výborná parta) - prostě dělá jen a pouze, co mu přikáže ona - NECHÁPU, jak mohl takhle zblbnout. Jediní, se kterými se brácha stýká, jsou naši rodiče - to už jí bylo asi samotné blbý, odříznout ho i od rodičů.

Takže závěrem - v dětství můžou být vztahy mezi sourozenci skvělé a jánevímjaké, ale hodně záleží na těch partnerech v dospělosti. Podotýkám, že se svým švagrem (mým manželem) si brácha celkem rozuměl, takže u nás problém není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.