| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Promin mi, skutecne jsem si nevsimla toho zaporu ve vete..
Ale tento pristup je casto pripisovan, protoze reformovani se nezpovidaji, prave obecne Cirkvi.

Jisteze Pan zemrel i za vsechny me hrichy, jenomze ty, ktere jsem zatim jeste nedokonala, NEMAM zatim ODPUSTENE..Odpusteni predchazi LITOST a to mi u obradu reformovanych zcela chybi..
Clovek totiz muze rict - ano zhresil jsem.Ale uz nemusi k tomu dodat tolik potrebne LITUJI..Casto mame pak my jako krehci lide, sklon ospravedlnovat sve nedokonalosti..Ano udelal jsem spatnost, ale ten byl takovy makovy, on me k tomu vyprovokoval, nebo si o to svou vlastni spatnosti "koledoval"..
Nerikam, ze je to konretne tvuj vnitrni pristup..

Ke "zbytku" napsaneho. Neprekvapuje mne, ze reformovane denominace velmi radi jaksi "selektivne" ctou Pismo, a kdyz jim napisi, co se vztahuje osobitne k prvnim povolanym knezim-apostolum a jejich ucednikum, na ktere vkladali oni dal sve ruce a tento dar predavali SVERENOU MOC DUCHA sv./jak to uvadi se zdruraznenim treba sam apostol Pavel v listu Timotejovi, aby ten nezapomel, na Dar, ktereho se mu dostalo, kdyz na nej "starsi" vlozili ruce/..
kdyz toto uvedu, s dalsim zduraznenim ohledne zvolenych APOSTOLU , ne tedy vsech krestanu " Kdo vas prijima, mne prijima a kdo vami opovrhuje, Mnou opovrhuje...", jako bych ani nic neuvedla a vsechny vas postihne UMYSLNA a ZAMERNA "selektivni slepota", pak nemohu, nez mit z vas odporujicich dojem, ze slysite pouze, to, s cim vnitrne souhlasite, neslysite VSE, co Pan zanechal a proto tim take opovrhujete..
Rovnez verim ve vseobecne knezstvi, jako ty, ale chapu Panovu duslednost, ze ne vsichni jsme lekari, policajti, hasici, knezi..A kazdeho Pan osobitne VYBAVUJE pro Jeho sluzbu..Chapu Jeho duslednost v tom, ze kdysi ustanovil pouze 1 Levitu, ktery smel 1 za rok vstoupit do velesvatyne a obetovat na slitovnici Archy umluvy, ktera byla B-zskym trunem na zemi..Ten mel ale sve peclive podle Hospodinova zakona vybrane a poverene pomocniky pro sluzbu svemu lidu..Tak je to i s nasim nejvyssim knezem Kristem..I ten si vybral konkretni POMOCNIKY, pro nas..
Nechapat tento rozmer, je skutecne ctit tohoto velekneze a krale v jedne osobe mene, nez kterehokoliv svetskeho "panovnika"..

A to uz vubec nemluvim o te nejdokonalejsi prostrednici B-horodicce, ktera byla stejne jako Eva Adamovi podle vlastnich Hospodinovych slov, /skrze ktere vstoupil do zivota cloveku hrich/, ucinena POMOCNICI , v predobrazu jako Marie tomu Cloveku, skrze ktereho vstoupi do zivota cloveku naopak ZACHRANA..Tezko chapete a hure prijimate skutecnost, ze jestlize Hospodinem od veku vybrana dustojna Matka z Milosti, porodila Krista jakozto nasi HLAVU, musi take kdyz Mu chceme byt zcela podobni a byt uplne spojeni s Nim, porodit take Jeho UDY, tedy nas, kdo tvorime Jeho sv.Telo-Cirkev..Jako existuje matka i otec podle radu prirozeneho, tak existuji Matka i Otec podle radu duchovniho - tedy radu Milosti..Kdyby tomu tak nebylo, byla by z nas podivna "ohava", kazdy jednotlivy ud bez HLAVY..
Jelikoz Matka ale porodila cele dite - Hlavu i s Telem, musi porodit s Duchem svatym i tebe, ktera mas byt toho Tela soucasti..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.