| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja jsem mela druhe dite taky KP. moje dr. to vedela a neresila. pri prichodu do porodnice na prevzatou peci od 36tt to resili, s tim, ze si mam rozmyslet jestli chci KP nebo CS...ale dcera byla hodne ziva a stale se otacela...jednou pricne, pak zase KP a pak ve 40tt konecne spravne...

A do porodnice bych zavolala, jestli potrebujes doporuceni od sveho stavajiciho gynekologa. Po me to chteli, pri posledni navsteve jsem sve dr. rekla, ze uz priste neprijdu, ze chci chodit do porodnice, ale ze po ni potrebuji zpravu, ze me predava do prevzate pece..moc se ji to nelibilo, ale napsala to...poslala jsem si tam druhy den pro tu zpravu manzela a bylo.

moc moc drzim palce, at to vse dopadne dobre a porod je rychly a bezproblemovy..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.