| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobré ráno mam kluka a je mu 26 měsiců a má nějaké problémy a nerozvíjí se duševně a motoricki.Tak sme byly dneska u doktorky a ta ho poslala aby šel na cétéčko do nemocnice tak sem sešla tam hned domlouvat a oni řekli že máme přijít den dopředu a já tam ale s ním být nemůžu mám ještě další malé děti a nemá tam s ním kdo bít a taky ani to nechci aby musel ležet v nemocnici den dopředu nic mu není.Tak se chci domluvit aby tam nemusel bít a přišly jsme jenom na to vyšetření na cétečko a nevím co říkat rozumneho až budu vysvětlovat proč tam nechceme ležet když se budou ptát a budou říkat že tam musí být protože mu musí udělat den předem cosi a že se to tak u nich dělá.Neznám postupi a proč tak něco být musí tak nevím jak se mám bránit a stát si za svím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.