| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcera měla stejný problém. Cca od dvou let měla strach kakat. I přes naše velmi trpělivé, opatrné a nenásilné vysvětlování kakala opravdu jednou za 3-4 dny. Pomalu se to zlepšuje až teď jsou jí tři. začala jsem chodit na záchod s ní. Držela jsem jí, aby se nebála. Mluvila jsem pisklavým hlasem: Helenko, tady jsem já hovínko, já chci ven. pomůžeš mi?... atd. Někdo nás pozorovat, bude si klepat na čelo. Bála se hrozně, strašně plakala a celkově byla zablokovaná. nikdy jsme nezjistily proč, zdravotně je v pořádku. Tedy pokud to shrnu: hovínka nesmí bít tvrdá(halda ovoce a vody). Snažila jsem se jí podpořit a z hovínka udělat kamaráda...:o))) což se docela podařilo, teď už si na záchodě čteme básničky a snažím se téma hovínek pomalu opouštět.... je to prostě běh na dlouhou trať.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.