| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no, to by se mi také líbilo, ale už ze zkušenosti vím, že něco takového se na webovém fóru málokdy povede. Takže já to zatím hodnotím docela pozitivně. Alespoň teda pro mně, já už si z toho něco odnes. A ostatní pořád mohou, záleží na nich. Zajímalo by třeba něco tebe? Asi bude lepší bavit se tímto způsobem, protože abych tady vedl nějaký souvislý výklad, na to tu nejsou podmínky :-)

S Grainne jsme se pustili do toho zenu, můžeme v tom třeba pokračovat. Nebo můžem začít z jiného soudku - co pomáhá z těch praktických věcí. Tak u mě je to především jízda na motorce.~;)~;) To sice nemá s zenem ani křesťanstvím nic společného, ale na depresi to funguje skvěle.~:-D

Nebo, když jsme se bavili o té meditaci, tak takovou zajímavou formou Anápány je střelba z luku. U toho taky musíš dýchat, a vedle toho se soustředíš na cíl. Všechno ostatní jde pryč. Navíc si do toho cíle můžeš něco projektovat. Něco, čeho chceš dosáhnut. Skvělá věc. Vřele doporučuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.