| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krásný večer ženy,jelikož toto téma chci probrat spíše s lidmi co o mém životě nic neví, jdu sem. Jsem několik let s přítelem, žijeme na hromádce, máme malého synka a dálší mrně na cestě. Přítel je rozvedený a má z minulého manželství 11tiletého syna. Všechno je celkem fajn. Ale, po skoro osmi letech na mě začíná doléhat téma svatba. Aby bylo jasno, všechno co máme je psané na přítele, bydlím u něj, jsou na něj psaná i auta. No a já si říkám, co když mě jednou odkopne, nebo se mu něco stane, cokoliv. Co bude semnou? Nejsem manželka, tutíž, když se něco stane s ním, dědicové jsou děti že, syn z předchozího manželství má ale v tu chvíli zákonného zástupce matku, jak mám vědět, jak se pak např. ona zachová? Nebo když on si najde někoho jiného, to se já jako seberu, vezmu svých pár věcí a půjdu? Vím, možná se něco vypočítá z těch let co s ním žiju ve spol. domácnosti, ale vždyť jsem na mateřské a dlouho budu. To by se počítalo z mateřské? Chtěla bych do toho vnést trochu jasno, protože jemu se tedy do svatby vůbec nechce a pořád mi říká, že je jedno zda se lidi rozchází nebo rozvádí, že např. o děti se bojuje tak i tak. Tak já nevím ~d~ Poradíte?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.