| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojkukuřice33.Mám podobnou zkušenost jako ty.Loni v říjnu mi odtekla plodová voda,což jsem nějak nepoznala,byla jsem ve 22.týdnu.přijela jsem do nemocnice po třech dnech,protože jsem necítila pohyby a mimčo už bylo mrtvé.I kdybych přišla v ten den,tak by mi nemohli pomoct,protože se ta voda doplnit nedá a mimina zachraňují až od 24.týdne.Z pitvy vyšlo,že mu taky nic nebylo,tak to bylo pro mě taky hrozné.Prý se tam asi objevila nějaká infekce,která se nedala předpokládat.Bylo to hrozné.Porod probíhal jako kdyby jsi rodila normálně v devátém měsíci,akorát ti ho musí vyvolat.Zavedli mi prášek a čekala jsem až to zabere.Bohužel to trvalo dva dny.Pak mi dali nějaké antitibiotika a prášky na zastavení laktace.Měli jsme si dát půl roku pauzu a teď jsem v 10.týdnu.tak se drž,bude lít a přeji další zdravé mimčo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.