| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice - Motol

Nevim, jak si zajistit urciteho lekare, rozhodne doporucuju se zeptat primo v Motole :-)

Nekdy ve 34 tydnu jsem byla celkem nemile prekvapena polohou naseho broucka koncem panevnim a vzhledem k velikosti jsme se s doktorkou domluvily na cisari. Kuchli nas 5 dni pred terminem a Motol muzu jen doporucit! Velmi ochotni lekari i sestry! Mela jsem epidural a nebojte se ho! Pani doktorka byla velmi laskava a sikovna a prijemnym zertovanim mi pomahala prekonat obavy a nervozitu. A bylo nas ten den tech cisaru 8!

Mozna i proto se na nas detske sestry trochu vykaslaly, syna jsem videla na sale (rodila jsem v poledne) a pak az v deset vecer, kdyz jsem se na JIPce malem rozplakala, tak sestra z JIPu!!! mi pro nej dosla a poprve jsme zkusili prilozit!!! Pravidelne mi ho zacali nosit vlastne az na sestinedeli a ze by se nekdo zajimal o to, jestli umim nebo neumim kojit, proste ochota sama. Ne vsechny, z deseti byly fajn ctyri. Takze jsem celkem ocenila predporodni kurzy...

Ale co se tyce vseho ostatniho muzu Motol jenom doporucit, moje kmaradka tam rodila presne o tyden driv a v podstate ji svoji pohotovosti zachranili syna.

Priste urcite zase Motol, at uz to bude planovany cisar nebo spontanne (pokud nebudou uklizet...) :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.