| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak tam mám malinký adenom (nezhoubný nádor) v hypofýze "prolaktinom" ~7~
ale prý je to tak malinké, že se to nijak řešit nebude. a za rok opět magn. rezonance, jestli to roste....~7~
prý to má 3 mm.

info na www.prolaktin.cz

mám si zajít na gyndu, aby mi dali nějakou hormonální terapii - abych dostala MS.... nemám to vůbec snad už od porodu. jen když jsem brala ty léky krátkodobě na snížení prolaktinu, tak se mi to obnovilo. ale pokud to vysadím (jmenuje se to Dostinex), tak opět mencky ztratím, protože se mi zas ten prolaktin zvýší.
ono se to totiž musí brát dlouhodobě, prý často celoživotně. ale kontraidikací k užívání jsou srdeční problémy - mezi kterými je moje vrozená vada "prolaps mitrální chlopně", takže dlouhodobě to brát nemůžu ~7~
na netu píšou, že se to má brát aby se zabránilo růstu toho adenomu, někdy ho to zlikviduje úplně (odumře).
ale když jsem se na to ptala doktora dnes v telefonu, že bych se třeba zašla poradit za svým kardiologem, který mě má ve sledování. tak mi řekl, že prý na co.... on je hrozně nepříjemný ten endokrinolog. fakt fest ~o~ prý že na co. a že o čem se chci jako bavit. že prostě to tam mám. a že on mi na to nasazovat nic nebude, dokud nebudu chtít otěhotnět. Pak to bude třeba, protože nemám ovulaci. A bude to třeba (gyndař mi dokonce řekl, že si myslí, že já otehotním jedině umylým oplodněním) nějak nastartovat ty vaječníky. No ale to neřeším že....~7~
No ale ať mi gyndař nasadí nějakou horm. léčbu, abych menstruovala, protože takhle nemůžu žít napořád, že dochází takto k odvápnění kostí, že se nastartuje o moc dříve přechod... a s tím související problémy.
Tož tak....~7~

No aspoň už nemám v krku toho blbého streptokoka (volala jsem si na krční - na výsledek stěru) ~R^
na všem hledej to pozitivní :-)

Ale Maruška si už pár dní stěžuje na bolení břicha. ne denně. ale někdy jo. přisuzovala jsem to tomu, že se jí nechce do školky. protože stráví třeba hodinu nebo i víc sezením na záchodě, nebo na nočníku (nemá průjem). a že ji bolí bříško. (nemá ani zácpu).
ale včera kakala do nočníku. a to hovínko měla s takovými jakýmasi jakoby hlenama nebo co to bylo - jak nějaké blanky nebo co ~7~ (jen jednou za den)
dnes třeba už zas nic ~d~
tož furt něco nooooo ~d~

navíc jak včera spadla ze schodů.... tak má na zádech modřinu, jak bych ji týrala. předbíhala na točitém schodišti babi...~o~ no naštěstí to skončilo jen těma zádama ~6~

zítra jdu na kontrolu. už je mi líp. ale furt gřundám. ale to už je lepší. už nejsem tak KO.

~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.