| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jediní, na koho bych měla ohledy, by byly děti ve školkách, kam bych se sakra zdráhala dát dítě nemocné! (mě teď stačilo s dítětem chodit do kurzu a od začátku roku byl nemocnej už 4x a vždycky to byla záležitost tak 10 dnů :( a bylo to převážně z toho, že tam opravdu matky chodí s naprosto nemocnýma dětma a přestože si myslím, že nějak se to moje dítě promořit musí, tak mě stejně takový chování dere) .... před pár lety jsem ležela na kardio oddělení s paní, která ve svých 45 letech, čekala na transplantaci srdce :( a ta mi kladla na moje též nemocné srdce :)), ať proboha nemoce nepřecházím, jako ona, že se snažila být vůči zaměstnavatelům 100% a takto to dopadlo a nikdo z nich jí za to pomník stavět nebude... takže souhlasím plně s tím, že zaměstnavatel na mě brát ohledy opravdu nebude a z takovýho hrdinství, kdy bych měla být prostě pořád k dispozici, jsem vyléčená... samozřejmě je situace jiná, kdy je matka samoživitelka, nebo je fin. situace fakt vážná. každopádně s dítětem to beru tak samo, pokud bude nemocné, budu s ním doma. obě babičky chodí do práce a z toho je funkční tak nějak stejně jen jedna a dědečkové nepomůžou ani se zdravým, natož s nemocným... Zaplatit si hlídání bych problém neměla (teď nemyslím po fin. stránce) - ale u většího dítěte a až po té, co onu osobu blíž pozná při běžným hlídání....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.