| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Velrybo,
Neznáme se, ale i když mnohdy nereaguji tak si to tady pročítám.
Víš ono člověk se někdy cítí i ve dvojici více sám než když je solo.
Nevěř tomu že je tak důležitý vzhled, je to jenom jednodužší když jsi kočka tak si tě někdo dříve všimne.
Věř tomu, že to co ze sebe vyzařuješ to se ti vrací zpátky.Myslím to tak, že když se ke všem chováš jako kamarádka tak tě tak berou a myslí si že nemáš zájem. Když to máš v hlavě nastavené tak že stejně mně nikdo nechce jsem tlustá tak ten signál protějšek taky tak vnímá. Víš na té seznamce je to asi o štěstí, ale určitě tam jsou i chlapi kteří se bojí tak jako ty a tak nereagují.
Je to těžké, ale musíš se naučit mít ráda sama sebe a pak tě budou mít rádi i ti ostatní. Já se to učila dlouho a věř je to tak. Podle toho jak píšeš jsi hodně příjemný člověk a určitě na tebe někde čeká ten pravý protějšek. Nesmíš se ale bát dát najevo že se ti někdo líbí. Co si zajít k psychologovi, tam ti určitě poradí jak na to aby jsi získala sebevědomí. Moc držím pěsti a bnudu čekat kdy napíšeš že už jste dva nebo 3, nebo 4~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.