| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jednou,když jsme byli s našima holkama v Chorvatsku, tak jsme zažili toto: pravidelně poblíž nás na pláži ležívala nějaká česká babička s dědou a jejich 2 vnuci. Já být těma klukama, tak normálně mě z takových prázdnin klepne. To by pro mě byl trest a ne odměna. Když chtěli zmrzku, tak odpověď byla že až večer, když měli žízeň - tak se prý měli napít pořádně než šli k vodě, když jim bylo horko na pláži a chtěli jít do moře - tak prý až za chvilku, pak zas na babičku cákli trochu vody, no prostě horor. To bych vůbec za takovou dovolenou nepoděkovala. Ti kluci byli chudáci otrávení od rána do večera celý týden. Prostě bylo vidět, že jsou utrápení. Ani jednou jesem je neviděla blbnout a srandovat. Hned jak se rychlej pohli nebo zakřičeli, B a D je hned okřikovali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.