| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aragosto, jestli ze uz je tvoje porodnice dana, tak se s nimi proste dohodni. Rekni jim svoje predstavy, oni ti vysvetli proc to ci ono nejde a navrhnou svuj postup a ty si ho promysli atd., az dojdete k nejakemu kompromisu. Nikdo te preci nemuze do niceho nutit, na druhou stranu musis pochopit, ze treba neco co si predstavujes, uskutecnit nejde. Na tvoji puvodni otazku odpovim - NE nestalo. U prvniho vyvolavani jsem se po kapacce s oxytocinem neotvirala, navrhli mi epi kvuli urychleni otevirani a ulevy od bolesti, pokud by nahodou epi otevirani neurychlila, abych tam netrpela mnoho hodin. Souhlasila jsem a okamzite po pichnuti epi jsem se zacala otevirat a do 3 hod jsem byla otevrena. U druheho porodu presne to same, akorat jsem z 2,5 na 10 cm byla otevrena po napichnuti epi uz za hodinu. Podotykam, ze oba porody v zahranici a dost casto se setkavam s pripady, kdy zeny nebyly upozorneny na to, ze vyvolavany porod boli daleko vic, nekdy se otevirani nekona, trpely mnoho hodin a nikdo jim nerekl, ze epi muze otevirani nastartovat a urychlit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.