| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prave ze moje matka trpi na bolesti hlavy, ja migrenu taky mam respektive jsem mela- rozjela mi ji HA, vyrazne se zhorsila po 2. porodu a v podstate zmizela zacatkem 3. tehotenstvi. Vetsinou jen bolest hlavy+ celkova precitlivelost, po tom 2. porodu to bylo hodne husty (ale kojila jsem takze se to nijak neresilo neb doktor tenkrat prohlasil ze by mi stejne nemohl nic dat, leda bych odstavila dite- a pak jsem zas otehotnela), jednou jedinkrat jsem mela klasickou 3denni migrenu vcetne zvraceni a halucinaci, nevedela jsem o co jde a myslela jsem si ze umiram, nemohla jsem ani vzit telefon do ruky a sotva jsem se strefila do postele,vsechno mi pred ocima opisovalo kruznice proti smeru hodinovych rucicek... ale takovy peklo jsem zazila teda jen jednou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.