| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám tři - věkový rozdíl 4,5 a 3,5
skoro 9 chlapec - klidný flegmatický, ale velice citlivý, introvert, neustále potřebuje ujišťovat, že co dělá, dělá dobře, ve škole exceluje, ale jinak je spíš ušlápnutý - ale byl moc hodný od mala, ne moc dobrý spáč. Fyzicky jsem odpočívala, psychicky zvídavý, kolovrátek ale dalo se.

dcerka 4roky a 4měsíce - má adhd - kolovrátek fyzicky neunavitelná, psychicky šíleně náročná - hlavně první tři roky, než jsme přišli na diagnozu a co a jak.
Nespala, ustavičně řvala a visela na mě, uzlíček nervů. Do tří let nikdy nespala víc jak dvě hodiny v kuse, od půl roku spala 1x denně max 20 minut. Teď se budí jak kdy, občas i 5x za noc, výjimečně vůbec, většinou kolem 1-3x. Momentálně je zvládnutelná, hodná milá, do té doby než je unavená nebo někdo narušuje její prostor. Pořád je to ale kolovrátek, občas záškodník a fyzicky stále neutahatelná.

Mimčo 10,5 měsíce - turbomyška - kombinace obou - rovněž špatný spáč, vstává v noci po hodině max 2 už 6tý měsíc, v podstatě od 4,5m. Přes den je to ale sluníčko - tedy fyzicky hodně akční, což je pro mě občas dost náročné.. jako třeba poslední týden - krom toho, že mu zjistili zápal plic, tak se jeden den praštil hlavou o futro a udělal velkou bouli, druhej den spadl i s houpacím křeslem a vedle první boule udělal další a za další dva dny, což jsem už čekala - páč vždy máme tři úrazy, rozbil leštěnku a pořezal se na dvou místech na prstíku.

je mi čerstvě 30 a připadám si na 50, unavená, nevyspalá a že pořád jenom ječím. Děti nebiju.
začala jsem chodit 2x týdně na zumbu a dělá mi to neskutečně dobře, ten pocit že 2hodiny nemusím být ve 100% střehu, aby si malá něco něudělala nebo aby bráškovi v zápalu hry něco neudělala a nebo aby malej zas někde nespad, nelez, nerozbíjel, neraboval.
takže občas je to na palici.. když je ale pak večer dávám spát.. jsou to ti největší miláčci a moje sluníčka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.