| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já mám rozdíl 18 měsíců mezi prvníma dvouma. První dítko je celkově nejnáročnější. Mizerně spal, budil se snad 8x za noc. Mamánek prvního stupně. Navíc nezřízeně žárlil na mimčo, chudák holka dostává od něj zabrat od mala. No nevím, kde jsme udělali chybu :-(. Teď už je to teda lepší, mají 5,5 a 4 roky, dokážou si pěkně pohrát, chodí spolu do školky, kde na ně učitelka celkem pěje chválu, jak se k sobě hezky chovají. Doma se teda dost handrkují, taky jsem občas labilní a kolikrát vyletím. Ale pořídili jsme si plánovitě 3. prcka, který je od prostřední necelé 4 roky a je to paráda, funguje jako stmelující prvek a ta rivalita mezi těma staršíma není tak vyostřená, jak bývala. Přeju pevný nervy, ono to totiž ani tak není o věkovém rozdílu jako spíš o povahách. A ti dva starší jsou u nás naprostý opaky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.