| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám dotaz, zda byste si "pořídily" dítě za těchto okolností:
Je mi 33 let, na dva roky mám ještě zajištěnou práci, poté musím z práce odejít, protože ji mám jen jako záskok za MD. To mi bude 35 let. Chtěly byste v tomto věku ještě dítě, když mám 6 letého syna, jsem rozvedená, přítele mám a on by dítě chtěl. Se synem si báječně rozumí, myslím, že víc jak jeho pravý táta. Ale: On vydělává 15 tis. čistého. Já bych ztratila svůj plat a měla bych jen mateřskou. Porodné žádné. Oba máme hypotéky, já jsem musela vyplatit manžela z domu, který teď s přítelem společně obýváme, on si, než jsme se poznali, zrekonstruoval byt, kde bydlí teď jeho rodiče. On platí 8000,- Kč hypotéku, dojíždí do práce autem a kouří. Tedy další výdaje. Já mám měsíční splátky cca 6000,- Kč + náklady na školku, jídlo + další výdaje. Přemýšlím, když bych o dítěti uvažovala, zda budeme schopni finanční situaci zvládnout a zda bych věkově nevybočovala z řady maminek. Kolem mě, když jsem byla poprvé těhotná, už všechny mamky mají druhé dítě anebo už dávno chodí opět do práce. Co myslíte? Řešily jste někdy taky podobné dilema - jak finanční, tak věkové?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.