| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Presne tak, naprosto logicky to tam neonatologove vysvetlili. Zalezi hlavne na posouzeni doktora neonatologa, ktery s tim ma zkusenosti a dokaze odhadnou zivotaschopnost a pripadne nasledky. Ze se to ne vzdy povede, to je snad jasne. Ale jina cesta nevede, vsak tam take jasne vysvetlili jak osemetne je stanoveni tydne tehotenstvi a jak moc se to muze lisit. Vsak vime, ze i kdyz presne zname datum poceti, dr. nam to pak vypocte podle kolecka a ono se to lisi, ale kolecko ma pravdu ne vy. Navic kazde dite roste jinak, to by se pak nerodili deti v rozmezi 2-5 kg u dokonceneho tehotenstvi. To uz vubec nemluvim o tom, ze napr. u me mi v zahranici rekli termin porodu o tyden driv nez mi ho stanovili v CR. Nekolikrat jsem si to overovala, proste v jine zemi maji jine kolecko. Kdybych rodila v CR, dr. mi rekla, ze pokud bude vse OK, tak me necha prenaset cca 10 dni. V zahranici mi vyvolali porod na ten termin o tyden kratsi a dite melo 4 kg. Kolik by asi melo, kdybych rodila v CR o skoro 3 tydny dele? Proste vsechno je hrozne relativni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.