| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máte někdo vlastní babičku, která je schopná hlídat vaše děti (její pravnoučata)? Já teda mám ale hlídání využívám jen v nejnutnějším případě, kdy mi děti nemůže hlídat mamka, nebo tchýně a vzít děti sebou nemůžu. Např. doktor u ketrého vím že budu dlouho, nebo velké vyřizování po úřadech, ale že bych dala hlídat děti abych mohla za zábavou, třeba se jet projet na kole, nebo vyrazit někam na nákupy tak to ne, ikdyž já osbně ze svého okolí znám hodně, že maminky svoje babičky využívají k hlídání dost často, bez ohledu na to že už to jsou taky starší pani přes 70 a i venku dost často vidím jak starší babička tlačí kočárek a sotva jde. Jak kdyby dnešní maminky pomalu nedokázali s více dětma nic zařídit ani nakoupit atd. a přitom se tak všude píše jak doba vychází maminkám vstříc, jdete na úřad máte výtah, jdete k doktorovi a dětský koutek pro děti, v obchodech taky i vám pohlídají, do obchodu s kočárkem bez problému.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.