| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, já také nečerpu jen ze svých životních zkušeností - ale dívám se kolem.
Je to prostě fakt, že babičky svá vnoučata v naprosté většíně případů milují, ale ne všechny touží po hlídání. Ale co je fakt, tak to je skutečnost, že to mladým neuějí říci. Ano, jsou i takové, co se z hlídání mohou potento, ale ty betu jako jeden ze dvou existujících extréů.
Takže mi vyjde ten zdravý střed - milující babičky, co chtějí mít i svůj čas a svůj život.. extrémů totiž nebývá naštěstí mnoho - a to ani na jedné z obou stran.
Na druhou stanu mi přijde, že téměř většina (ne všechny) maminek považuje za naprosotu samozřejmost, že babičky se z jejich dětiček s odpouštšním potentujou..
Já jen říkám - milé maminky, není to tak. Babičky se mohou tvářit, že se ochotou přetrhnou - ale skutečnost je jinde - naprostá většina má vnoučky ráda, ale ještě raději je, když si je odvezete zase doů a ony mohou žít svůj život. Tečka.

A nyní o tom můžeme polemizovat.
Já osobně jdu spát, neboť jsem dovařila halušky a porkovou polévku pro všechny své potomky na zítra a přeci jen musím ráno do procesu...
:)
Dobrou..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.