| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tylity,

babička, předpokládám, je dospělý svéprávný člověk.

Co jí tedy, u všech všudy, nutí "tvářit se, že se ochotou přetrhne", když to tak ve skutečnosti necítí? Proč to té dceři neřekne na rovinu "milá dcero, vnoučata miluju, ale tuhle středu opravdu hlídat nemůžu, protože jdu ke kadeřníkovi, tenhle víkend jedu na poznávací zájezd do Rakouska, naproti tomu jsem ochotná pohlídat o tom příštím víkendu", případně "milá dcero, je mi líto, ale na hlídání takhle malého dítěte se opravdu necítím"

Upadla by jí pusa, nebo snad něco takového? Zastřelila by ji ta dcera? Já osobně ráda jednám na rovinu a odmítnutí mě rozhodně nepoloží, zato by mě dost míchalo, kdyby se někdo tvářil, že moje děti chce vidět co nejčastěji, a pak bych se dověděla, že se přetvařoval a že mu to ve skutečnosti vadí. Tak ať řekne hned, jak by si to představoval, a bude klid.

Jestli to mladým neumějí říci, tak sorry, ale to není problém těch mladých.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.