| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Schrink moje máti mě měla ve třiceti/tátovi bylo ještě o něco málo víc, já mladší dítě po třicítce a můj brácha dokonce po čtyřicítce. Takže sice nemáme už prababičky/dědečky, pro naše děti jsou to babička a děda, je jim oběma přes 70 a hlídání si berou a dobrovolně a jsou s děma rádi ( nejmladší vnučce bude teprv 6). Dokonce s nima podnikají spoustu zajímavých vcí, chodí plavat, s těma staršíma jezdí na dovolenou .... prostě to je o nátuře ne o věku. Sama jsem k babičce a dědovi jezdila jako dítě hodně často, jedni prarodiče dokonce žili na vsi, takže plno práce kolem hospodářství a stejně nás ( vnoučata) hlídali v pokročilém věku, prostě se to v naší rodině považuje za normální.

Znám např. jednu prababičku je jí skoro 80 a ta vodí děcko do/ze školky, protože rodiče dost pracují a tak aby malá neměla ráno šílený stres a nechodila ze školky poslední, tak obstará prababička.

Doma se smějeme, že moje mamka bude hlídat děti ještě mým dětem, protože já v té době budu zcela jistě chodit do práce

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.