| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tož předpokládám že netrpělivě očekáváte výsledek včerejšího klání v ~c~ (nasmály byste se, kdybyste věděly, kam já tahám nápadníky a co tam s nima dělám, míněno samozřejmě sportovní aktivity ~t~~t~~t~)

Nu, byl to jeden z nejmilejších a nejpříjemnějších lidí, jaké jsem kdy v životě vůbec potkala. Navíc mu vůbec nevadilo, že nejsem blondýna 25+ bez vlastního rozumu, dokonce inteligentní brunetku 40+ se závazkem nepokrytě preferoval ~t~ Hodinku od pěti jsme protáhli do půl dvanácté a pak jsme se rozloučili jenom proto, že nám bylo blbé o půlnoci sedět v lese a upřímně, jsme se trochu obávali, aby to nakonec nesklouzlo někam, kam bychom to nechali dojít na první schůzce neradi oba dva. Protože jsme usoudili, že bychom se chtěli vidět znova.

Tolik pozitiva a sociální jistoty. Je to zjevně hodný, spolehlivý člověk, i když samozřejmě nikdo jiný než člověk sám není tak spolehlivý, aby se na něj dalo opravdu "spolehnout". Negativa: já jsem zcela správně rozporovala teorii "nejdřív se nauč žít šťastně sama a pak si někoho hledej" - jakmile se člověk naučí žít spokojeně sám, to už by musel být JÓ ÚŽASŇÁK, aby si ho člověk pustil do života i s rizikem přidaných negativ... Čili ráno jsem si uvědomila, že je to bezva kámoš a brácha, ale já vzhledem ke svému temperamentu přece jen hledám někoho s větší jiskrou...nemyslím jen na sex (i když na ten taky), ale spíš taková ta životní energie...no však víte ~;) Prostě, na mě, odkojenou pár úžasnejma rokama se zasraným roumantikem, trochu moc konvenční typ, a navíc, přece jenom se mi nezdál ZAS TAK pevnej v kramflecích (co se vypořádání minulosti týče), i když ve srovnání s jinejma o mnoho víc... Tak uvi. Rozhodně mu dám ještě šanci, ale seznamování samozřejmě pokračuje. Dřív, jasně, bych zajásala a okamžitě bych takové terno odtáhla na radnici...ale teď už vím, že JÁ si zasloužím jen to nejlepší ~;)
~x~~y~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.