| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V podstatě nepotřebuji žádnou radu, jen se jdu podělit o svůj včerejší zážitek. Dcerka má odrážedlo a nosí na něj helmu. Jezdí hrozně pomalu, má totiž pocit, že bych jí měla tlačit. Do kopce to ještě chápu, ale po rovině? Včera k večeru jsme se takhle vracely domů. Malá stála na odrážedle a odmítala se hýbat. nedělá scénky, jen tak tiše si sedí a počítá pampelišky nebo si něco brebentí. Já zuřím. Včera jsem jí tedy chvíli strkala, protože bychom se nikam nedostaly. Pak jsem do motorky strčila nohou. Bylo to asi zprudka, dítě slétlo pozadu z motorky a spadlo. Nestalo se nic, měla jen trochu šok (já taky) a plakala. Helma je na jednom místě natlučená a má malinkou prasklinku. Nechci ani domyslet, co by se stalo, kdyby jí neměla na hlavičce!
A co vaše děti, jsou rychlíci nebo pomalíci? A taky mají držkopády? U kluků je to asi častější, ale holčičky jezdí spíše klidněji, některé až moc klidně~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.