| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"jsem ta, co má v nicku 3 děti počaté přirozenou cestou, a na umělé oplodnění bych nešla"
Mono, možná fakt ne, ale já nejsem světice, já jsem za vlastní dítě byla ochotná obětovat leccos.
No, nakonec jsem obětovala ještě 3x tolik, ale dcera je tak úžasná, že bych do toho snad bývala šla, i kdyby mi moulové doktoři tenkrát z komerčních důvodů netvrdili, jak je asistovaná reprodukce děsně bezpečná, zdravotně nezávadná a v podstatě neškodná záležitost (bylo mi 25 a neměla jsem z toho dost rozumu, jako bych měla dneska: do druhého dítěte už bych - s vědomím rizik, nešla. Já. Ale dovedu plně pochopit ženu, která jo.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.