| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

2. Ojojoj Vašík. Včera když jsem dorazila domů, tak se mi normálně chtělo ~n~. BYL milý jako minule, to jo...ale tak nějak to nemělo vůbec žádnou šťávu, povídali jsme asi jako se povídá na zastávce MHD než přijede bus nebo u zubaře aby to uteklo a člověk zapomněl, že ho bolí zuby...Navíc, FAKT mu nechci křivdit, ale potřebovala bych si takovýho člověka "osahat"...můj exmanžel byl totéž, NIC se mu nedalo vytknout, ale prostě to bylo takové nemastné neslané, až jsem se s ním po 20letech "dávání ještě jedné šance" musela rozvést, abych ho nezabila...ani ta žena mu s kámošem určitě nezdrhla jen tak (o 15let mladší blondýna, stejné jako u většiny mnou potkaných inzerentů)...

No a navíc dnes odjíždí, bude až příští týden (CHCE mě vidět znova...), ten já mám hlídací, no, možná by se to dalo nějak s dcerou domluvit...na chvíli že by mě postrádat mohla...no ale v podstatě "se nedá nic dělat", není ani "smutnej", jako že mu teda budu chybět...o mě ani tak nejde, ale prostě já nesnáším typy "všechno se musí brát, jak to je".
Protože povětšinou NEMUSÍ - a dokonce ani NEMÁ (viz třeba týrané ženy - "a kam bys šla?" či "vždyť sis ho před časem sama vybrala!")
Ach jo! ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.