| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Juldo, ale loajalita a respekt má přece své meze. A myslím, že zasahovat do toho, jak má kdo dlouhé vlasy, už je daleko za tou hranicí.

Vůbec bych neuvažovala "kdo je zranitelnější, koho je třeba chránit"- to je podle mě cesta do pekel. O tom bych uvažovala maximálně, kdyby někomu z dotyčných nedejbože zbývalo jen pár týdnů života.

Myslím, že babička má právo nechtít se producírovat s 8letým dítětem, které bude mít dejme tomu nabarvené nehty, našminkovanou pusu a boty na jehlách, ale ne mu zasahovat do tělesné integrity. To se taky zřekne vnuka, když se náhodou v pubertě zblázní a nechá si udělat piercing do obočí?

tohle jsou přece nepodstatné věci. vnuk také babičce nemá co mluvit do toho, jestli si obarví vlasy namodro nebo si vezme větší výstřih.

Pokud podmiňuje jeho pobyt u nich délkou jeho vlasů, řekla bych "v tom případě je mi líto, ale asi si budeme muset najít jiný program". Tím spíš, že její vlastní syn dost let chodil s vlasy až po zadek, ten k nim taky nesměl jezdit?

A to podotýkám, že se mi dlouhé vlasy u mužů/chlapců hnusí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.