| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Marihuana má velká rizika

Mám zkušenost s lidmi, kteří kouří. Trávu. Kouří hodně a docela dost často. Když jsem se snažila začlenit do jejich party, překvapilo mne to. Nikdy bych nečekala, že zrovna oni. Pracující, dobře vypadající / myslím tím oblečení a celkovou vyzáž člověka - mastné vlasy, špinavé nehty - nic takového /. Jejich názor jsem respektovala. Je to jejich věc. Ale ...
Jednou se do mě pustili. Ať si dám taky... Říkala jsem - já nekouřím ani cigarety ( přestala jsem ve 20 po třech letech ), nebudu kouřit trávu. Dám si dvě skleničky vína a mám ji stejně jako Vy. ( Dobrou náladu ).
Strašně mě tenkrát odsoudili a celej večer do mě rejpali. Už se s nima nestýkám tak často. Navadilo mi, že kouří trávu i když já si myslím, že je to droga a pokud to není někde - v mastičce, v medu a pod - v určité míře - zdravé míře a pod dohledem....tak je to prostě droga...
Vadilo mi, že mě hecují a tím u mě strašně klesli.
Taky si myslím a už jsem se s tím dostala do kolize, že kdyby drogy měly menší účinky nebo stejné účinky jako alkohol, proč by je " vláda " nevyráběla tak jako alkohol a cigarety. Má li někdo pak vybrat jednu z těchto variant, bylo by to stejné.
Ale myslím si, že právě proto, že má mnohem škodlivější účinky, tak ji nevyrábějí sériově a nemají z ní ty šílené daně jako z alkoholu a cigaret.
Asi dřív se přišlo na to, že drogy jsou prostě škodlivé hodně.

Taky k lékům. Vemte si, jak se v 70 a 80 letech hodně předepisovaly antibiotika. Dnes je nedoporučují pro děti do tří let vůbec a potom jen v nejnutnějších případech. Můj syn měl v 5 měsícíh již druhý průjem. Silný a hodně ubíral na váze. Doktorka mu chtěla šoupnout antibiotika, protože se nám průjem vracel. Nedovolila jsem to. Vzala jsem internet a našla tzv. kanadské mléčné bakterie - je jich víc druhů.
Prostudovala jsem to a našla pro mého syna pomoc. Od té doby( klep, klep ) má pokoj.

Jen příklad, že někdy se dá najít i jiné řešení.

Jinak někdy to prostě nejde. Moje máma antidepresiva brala rok a půl. Docela jí to pomohlo. Dnes je z ní, ale stejně lidská troska. Už nemusí brát léky denodenně, ale už to stejně není ona jako když jsem byla málá. Jenže to, co bývala by zůstala bez léků, to nepřeji nikomu zažít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.