| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano,buď tak hodná,už jsem Tě tady zmiňovala~x~.Nejde ani tak o stížnost,ale popsat různé příběhy z praxe,která se tolik liší od teorie,protože tohle většina lidí neví.Já když jsem se kdysi rozhodovala,kam dám svého syna do školy,paní z SPC mi předestřela takové možnosti a vize,že jsem zírala a děkovala bohu,že žiju v této době,bohužel během krátké doby jsem spadla na ústa a zjistila,že to co je na papíře,není v žádném případě realita.~RvA jště tady napíšu jednu věc,synova diagnoza mě hodně změnila,ne diagnoza samotná,s tím jsem se myslím smířila,přesto,že podle mě to taky tak nemuselo dopadnout,ale nejvíc mě změnil každodenní boj za své dítě.Já jsem dva roky v kuse chodila do školy ve stresu,dvy roky jsem neslyšela kladné slovo,třeba hloupost,že namaloval hezký obrázek,jen negativa.Stála za mnou celá rodina,ale z odborníků,ani slavného SPC nikdo a to mě hodně změnilo,hodně jsem se zatvrdila,neříkám,že je to dobře,ale jinak to nejde,protože jinak vás ten systém semele.A jsou tady lidi,kteří na tomhle vydělávají a děti,které na to dolácejí,dovedu pochopit,když integraci nezvládne škola,která nedostane asistenta a dítě dají do třídy 30 dětí,i když v tom případě by neměli integrovat,ale pochopím.Ale pokud škola nabere x autistů,dostane všechno,dotace,asistenty,školení a dneska jsou všichni na speckách,tak je asi něco špatně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.