| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nemám opravdu ukecanou tchýni, ale opravdu ukecaného tátu - kdykoliv si s ním sedneme ke kafi nebo ke zprávám nebo tak, je jasné, že většinu společenské konverzace obstará on :-) Smetl dokonce i mimořádně ukecanou pratchýni, která si po jedné návštěvě lehce stěžovala, že řízky byly výborné, ale můj táta ji nepustil ke slovu. Některé dny se trochu víc krotí sám, ale obyčejně, když opravdu chci něco říct, tak mu hrubě skočím do řeči a řeknu něco: "Promiň, tati, ale já to musím říct, než to zapomenu" a vychrlím to nejnutnější na jeden nádech, který by táta považoval za možnost znovu začít :-))

Má to jednu výhodu, člověk se naučí sám u sebe dobře rozlišovat, kdy chce říct něco podstatného a kdy chce jen přispět vtipnůstkou a trošku se taky blýsknout v rozhohoru :-)

Pravda je, že s jinými lidmi se táta víc hlídá sám, ale prostě nekonverzuje splavným "něco řekni ty, něco já" :-) Ale my jsme zvyklí :-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.