| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně takovou tchýni mám já... Bohužel už je jí 80 takže to že je ukecaná je navíc ještě jen o nemocech, umírání jak jí nebaví život a to je síla pokaždé toto poslouchat, fakt to člověka úplně vycucá, ale co mi vadí víc je když to poslouchá 7letá dcera... s tchýní sice nebydlíme ( to bych asi nepřežila ), ale i tak se zve víkend co víkend, což na jednu stranu chápu, když je sama a na jednu stranu je toho fakt dost, když vím co mi víkend co víkend čeká. Proto seberu malou vždycky a po nějaké chvíli mizíme... Co mi štve a máme s tím s přítelem poslední dobou problém je, že nám organizuje každý víkend a my nemáme čas na sebe, už několik víkendů po sobě se jezdí pro nějakou vodu do nějaké studánky která jí údajně dělá zdravotně dobře a musí se pro ní každý víkend ject. Když to bylo ted několikátý víkend za sebou a já už zaprotestovala bohužel mi partner vynadal, že snad nebude vlastní matce odmítat pomoc, ale už mi to fakt vadí, nehrozí někam vyrazit sami a když nechci ject já s dcerou s nima zůstáváme tak o víkendu samy a maminka má přednost :( nebo mám na výběr ject taky a poslouchat celou cestu o nemocech a o umírání a nechat to poslouchat i dceru :( což samozřejmě nechci...ta už mi pak fňuká že nemůže ani nic říct protože jí babička nepustí ke slovu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.