| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme si s manželem k dvojčatům 21měsíců nově pořídili miminko~6~. Jsme si říkali, že už jsme tak zmasakrovaní že miminko prostě přidružíme a budou alespoň všichni věkově k sobě~k~
To jsme ještě netušili jak moc luxusní děti byla dvojčata i se všemi svými nedonošeneckými problémy~6~, ve srovnání s přenošeným jednojčetem~d~. Minimálně jednojče umí mnohem víc a nahlas řvát~;). Uvidíme co nám přinesou věci příští, ale už máme s manželem oba lehčí tiky, řveme taky čím dál častěji. Občas se nad sebou zamýšlím a snažím se být milá ale za pár minut je vše jinak~6~... naštěstí se manžel uvolil že nastoupí za námi na MD. Nějak se mi pořád nedostává rukou, babičky majíc jen zcela výjimečně a to jenom jednu~;). Abych byla hodnější tak jsme si pořídili k dětem na výpomoc hlídací tetu a musím říct, že se mi hodně psychicky ulevilo~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.