| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky a hezký pátek všem,

kde jste kdo!?~;) Že by venku? No je docela pěkně.

Teda Corall..to si neumím ani představit takové cestování.. Tak si dovolenou tady hezky užijte a u mamky, ať se cítíte jako doma. Manže jí to napsal moc krásně. Chlapi to prostě umí~R^ a ten Tvůj obzvlášť.

Já si jdu ohřát jídlo ze včera a chystáme se na vejšlap do města..Dojdu tam pěšky a s přítelem se srazíme u jeho babičky a pak autem zpět.

Jo a obhlížela jsem bezinky - to je vůně..zkusím udělat šťávu..a limonádu. Jednou jsem tu limonádu dělala a byla to ňamina.

Toolo, co háčkuješ? Já teď nějak nevím co..ale háčkovala bych toho hodně..mám toho tolik v plánu..že bych potřebovala víc párů rukou~t~.

Jo a včera jsme dali Viki spát a vyrazili jsme na kolo..teda holky, moje kondice je nula~a~. Strašný..Tak jsem se přes půl hoďky trápila, pak jsme doma doli trochu posilování..Ale těch endorfinů pak..~t~~t~~t~..jsem byla jak přiopilá~j~.

Moc díky všem za pochvalu náušniček~;).

Sláviku, tuším Ty jsi se ptala na znamení Kačky - tak je to panna~f~..ale neřekla bych, že by odpovídala charakteristice tohoto znamení..

A Mraveneček tu psala až..až...až..? teda to jsem se nasmála fakt nahlas..Všude je to stejný~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.